Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Wyjazd do teatru w Elblągu na spektakl ,, Romeo i Julia".

Mieszkańcy i Członkowie Stowarzyszenia ,, Nasz Dom" wyjechali do Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu na spektakl pt. ,, Romeo i Julia".Teatr powstał 28 maja 1975r. roku w Elblągu przy ul. Teatralnej. Od 28 maja 1975 roku zespół teatru kontynuował działalność artystyczną pod nazwą Teratr Dramatyczny . 6 grudnia 2007 roku zmieniono nazwę na Teatr im. Aleksandra Sewruk

 

”Romeo i Julia” to opowieść o wielkim uczuciu między dwojgiem młodych ludzi z rodzinnym sporem w tle. To jednocześnie najbardziej znana tragedia miłosna na świecie i jedna z najczęściej wystawianych sztuk Szekspira.

Klasyczne wydanie „Romeo i Julii” zachwyciło realistycznie zbudowaną scenografią, pięknymi kostiumami oraz doskonałą grą aktorską. Według uczestników była to klasyka w dobrym wydaniu. Po spektaklu pojechaliśmy na syty obiad, pyszną kawę i roladę truskawkową do restauracji "Dołek" nad Nogatem, w Malborku . Towarzyszyła nam muzyka w wykonaniu dj, tańce i dobry humor. Po tak przyjemnym dniu zorganizowanym przez stowarzyszenie "Nasz Dom" w świetnych nastrojach powróciliśmy do Damaszki.

Wyszukiwarka

Aktualności

Ogłoszenie konkursu

Ogłoszenie konkursu

1. Zarządzenie Nr 5/2018r. 

2. Regulamin

3. Ogłoszenie Dyrektora

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych 2016

W dniu 05.05.2016 w DPS w Damaszce odbył y się obchody " Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych" to doskonała okazja do pokazanie ich możliwości, a także zwrócenie uwagi na bariery edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne i mentalne, które utrudniają im prowadzenie normalnego życia. Nasi mieszkańcy odczytali wiersz, którego autorem był nasz mieszkaniec Paweł Łuczyński.

Więcej…

Życie to teatr

W Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie dnia 13 maja 2016 po raz dwunasty Środowiskowe Domy Samopomocy w Tczewie zorganizowały, Przegląd Twórczości Teatralnej „Życie to teatr”.

Więcej…