Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

TURNIEJ WARCABOWY w DPS Damaszka

W dniu 10.03.2014r. w Naszym Domu odbył się Turniej Warcabowy , w którym udział wzięło 13-stu mieszkańców . Turniej został rozegrany sposobem, gdzie każdy z mieszkańców grał z każdym.

Zwycięzcy : p. Bernard p. Tadeusz p. Ryszard p. Grzegorz zakwalifikowali się na XII Pomorski Turniej Warcabowy o Puchar Starosty Kwidzyńskiego, który organizuje Dom Pomocy Społecznej w Kwidzynie. Ponadto, każdy z uczestników otrzymał upominek. Turniej przebiegał w sympatycznej atmosferze i smacznym poczęstunku.

Wyszukiwarka

Aktualności

Ogłoszenie konkursu

Ogłoszenie konkursu

1. Zarządzenie Nr 5/2018r. 

2. Regulamin

3. Ogłoszenie Dyrektora

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych 2016

W dniu 05.05.2016 w DPS w Damaszce odbył y się obchody " Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych" to doskonała okazja do pokazanie ich możliwości, a także zwrócenie uwagi na bariery edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne i mentalne, które utrudniają im prowadzenie normalnego życia. Nasi mieszkańcy odczytali wiersz, którego autorem był nasz mieszkaniec Paweł Łuczyński.

Więcej…

Życie to teatr

W Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie dnia 13 maja 2016 po raz dwunasty Środowiskowe Domy Samopomocy w Tczewie zorganizowały, Przegląd Twórczości Teatralnej „Życie to teatr”.

Więcej…