Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Zawody wędkarskie "O puchar Złotej Rybki" w Mauszu

W przyjaznej i radosnej atmosferze spotkaliśmy się z licznym gronem wędkarzy nad jeziorem Mausz w samym sercu Kaszubskiej ziemi. Gospodarzem tych zawodów był Dom Pomocy Społecznej w Gniewie. Po wylosowaniu stanowisk zaczęliśmy zawody, któremu towarzyszył klimat zabawy i długich rozmów w przyjacielskim gronie. Pogoda dopisywała,

więc czas się nie dłużył – oczywiście szeptem można było porozmawiać z wędkującymi na sąsiednich stanowiskach. Po dobrych połowach zaproszono nas na kolację i zabawę taneczną. Z pewnością pojedziemy tam za rok i wyłowimy wszystkie ryby w jeziorze.

Wyszukiwarka

Aktualności

Ogłoszenie konkursu

Ogłoszenie konkursu

1. Zarządzenie Nr 5/2018r. 

2. Regulamin

3. Ogłoszenie Dyrektora

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych 2016

W dniu 05.05.2016 w DPS w Damaszce odbył y się obchody " Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych" to doskonała okazja do pokazanie ich możliwości, a także zwrócenie uwagi na bariery edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne i mentalne, które utrudniają im prowadzenie normalnego życia. Nasi mieszkańcy odczytali wiersz, którego autorem był nasz mieszkaniec Paweł Łuczyński.

Więcej…

Życie to teatr

W Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie dnia 13 maja 2016 po raz dwunasty Środowiskowe Domy Samopomocy w Tczewie zorganizowały, Przegląd Twórczości Teatralnej „Życie to teatr”.

Więcej…