Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Występ zespołu ,, Modraki".

Gościliśmy w Naszym Domu zespół folklorystyczny "Modraki" , który uświetnił niedzielne popołudnie 2 godzinnym koncertem kolęd i pastorałek.

 

Zespół przybliża kulturę ludową i propaguje folklor kociewski wśród społeczności Kociewia, promuje nasz region w innych częściach kraju i za granicą. W ciągu swoich 15 lat działalności zespół wielokrotnie uświetniał swoimi występami uroczystości kulturalne, religijne, przeglądy i konkursy zespołów ludowych, dożynki, konkursy gwary, światowe zjazdy esperantystów. "Modraki" prezentowały swój repertuar w wielu miastach Polski między innymi: w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Malborku, Elblągu, a także za granicą: w Niemczech, na Litwie, w Belgii, we Francji, we Włoszech, w Szwecji, na Ukrainie i Irlandii.

Wyszukiwarka

Aktualności

Ogłoszenie konkursu

Ogłoszenie konkursu

1. Zarządzenie Nr 5/2018r. 

2. Regulamin

3. Ogłoszenie Dyrektora

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych 2016

W dniu 05.05.2016 w DPS w Damaszce odbył y się obchody " Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych" to doskonała okazja do pokazanie ich możliwości, a także zwrócenie uwagi na bariery edukacyjne, zawodowe, komunikacyjne, prawne, kulturalne i mentalne, które utrudniają im prowadzenie normalnego życia. Nasi mieszkańcy odczytali wiersz, którego autorem był nasz mieszkaniec Paweł Łuczyński.

Więcej…

Życie to teatr

W Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie dnia 13 maja 2016 po raz dwunasty Środowiskowe Domy Samopomocy w Tczewie zorganizowały, Przegląd Twórczości Teatralnej „Życie to teatr”.

Więcej…